Ubytovna Stodůlky Praha 5

100,-

Ubytovna Stodůlky Praha 5

Adresa: 
Jeremiášova 1493/18a, 155 00 Praha 5 - Stodůlky

Levná ubytovna Praha 5, ulice Jeremiášova

Levná ubytovna Praha 5 Stodůlky patří mezi nejlevnější ubytovny v Praze, přestože vznikla úpravou stávajícího tříhvězdičkového hotelu. Svým charakterem se hodí jak pro krátkodobé turistické pobyty jednotlivců či hromadných zájezdů, tak i pro levné ubytování dlouhodobé. Ideální je pro levné ubytování větších skupin či pro firemní zaměstnance působící v Praze delší dobu. Zde se potom dá jednat o výhodných dlouhodobých sazbách. Provozovna zajišťující levné ubytování v Praze 5 Stodůlkách disponuje standardně vybavenými 1, 2, 3, 4, 5 lůžkovými pokoji.

Ubytování jednotlivců v levné ubytovně v Praze 5 Stodůlky.
Pro jednotlivé zákazníky je levné ubytování Praha 5 Stodůlky ideální. Klidné prostředí a pokoje poskytující naprosté soukromí se hodí i pro delší pobyt na služební či pracovní cestě.

Ubytování skupin v levné ubytovně v Praze.
Levné ubytování pro skupiny při pobytu v Praze 5 či školení je velmi finančně výhodné. Není nutné utrácet za ubytování v centru, levná ubytovna v Praze 5 Stodůlky nabízí levné ubytování ve všech typech pokojů.

Ubytování zaměstnanců v Levné Ubytovně v Praze 5 Stodůlky.
levné ubytování Praha 5 za velmi výhodné dlouhodobé sazby můžeme nabídnout firmě, která potřebuje ubytovat své zaměstnance pracující na dlouhodobé zakázce v Praze či jejím blízkém okolí. Nabízíme velmi levné ubytování ve všech typech pokojů, kterými levná ubytovna Praha 5 Stodůlky disponuje.

Levná ubytovna Praha 5 Stodůlky je ideálně položena cca 900 metrů od stanice Metra Stodůlky. Metrem je možnost být velmi rychle v centru Prahy. Historické jádro města ležící v lokalitách Praha 1 a Praha 2 nabízí velmi mnoho způsobů, jak strávit volný čas v hlavním městě. Vedle vyhlášených restaurací, kin a divadel je zde i několik hudebních klubů a nespočet romantických zákoutí svádějící k procházkám v jakoukoliv denní či noční dobu.

Za kulturou se můžete ovšem vypravit i v blízkosti naší levné ubytovny. Nedaleko od levné ubytovny je nově zrekonstruovaný Kulturní dům Klub Mlejn s kvalitní restaurací, který nabízí řadu koncertů folkové, jazzové i rockové hudby. Některé koncerty se konají i v blízkém kostele sv. Jakuba Staršího v centru starých Stodůlek. Pro milovníky velkých nákupů je v blízkosti i velké obchodní centrum Avion Shopping Park Praha, najdete zde obchodní domy IKEA, TESCO, GLOBUS, Electroworld a řadu dalších. Nejblíže je ovšem centrum pro kutily Baumax.

V blízkosti levné ubytovny Stodůlky je i další levné ubytování, ubytovna Mototechna patřící také do řetězce levného ubytování firmy TOPHOSTEL. A pokud nemáte chuť opouštět lokalitu své ubytovací prostory, můžete posedět během dne v blízkém Mercedes Forum Bar & Cafe či navštívit příjemnou restauraci Sconto.

Cena za ubytování a vybavení pokojů

Ceník pro rok 2021 – ceník za 1 lůžko / noc

Pokoj / délka pobytu 1 až 5 dny 6 až 15 dní 15 a více dnů
dvoulůžkový pokoj 205,- 175,- 155,-
třílůžkový pokoj 175,- 155,- 135,-
čtyřlůžkový pokoj 165,- 145,- 125,-
osmilůžový pokoj 165,- 125,- 100,-

Ceny jsou za osobu a noc bez 10% DPH

Cena neobsahuje poplatek městu z ubytovací kapacity ve výši 21,-Kč/den. Tento poplatek je dle zákona povinna platit každá osoba při délce pobytu kratším než-li 60 dnů.

Služby poskytované v levné ubytovně Praha 5 Stodůlky

  • Lednice na každém pokoji
  • Společná kuchyňka vybavená mikrovlnou troubou, varnou konvicí a vařičem,
  • Sprchové kouty a toaleta na každém patře
  • Internet ZDARMA
  • Pračka
  • Informační panely, osobní pomoc personálu

Dostupnost centra Prahy z levné ubytovny

  • Autem cca 20 minut do centra Prahy
  • Metro Stodůlky cca 15 minut do centra
  • Autobusy č. 164 / směr Metro Nové Bučovice nebo Zličín /dle jízdního řádu z blízké zastávky Mototechna nebo Bavorská č. 214,225 / směr  Metro Stodůlky

Rezervace