Ubytovna Zličín Praha 5

260,-

Ubytovna Zličín Praha 5

Adresa: 
Nedašovská 2, Praha 5

 

Levná ubytovna Praha 5, ulice Nedašovská 2

Telefon recepce.: 733 533 602

Ubytovna Praha 5 Nedašovská je jednou z nejlevnějších ubytoven v Praze, je svým charakterem je levná ubytovna Praha 5 Nedašovská vhodná pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty jednotlivců i větších skupin. Také se dá jednat o výhodných dlouhodobých sazbách. Ubytovna Praha 5 Nedašovská zajišťující levné ubytování Praha 5 Zličín disponuje 1, 2, 3 a 4 lůžkovými pokoji.

Všechny pokoje ubytovny Nedašovská Praha 5 - Zličín mají standardní vybavení, ke každému lůžku náleží, povlečení, židle, stůl a skříň.

Všechny prostory ubytovny Nedašovské jsou centrálně vytápěny, tudíž zajišťujeme zejména v zimních měsících příjemnou pokojovou teplotu všech prostor levného ubytování. Teplota vody v sociálních zařízeních ubytovny je také zajišťována centrálně, tudíž nehrozí nedostatek.

Rezervace: závazné rezervace levého ubytování je možné provádět pouze při zaplacení zálohy na ubytování v ubytovně Nedašovská. V případě pozdního příjezdu do levného ubytovacího zařízení platí podmínky domluvené při provedení rezervace. Platby rezervací levného ubytování je možné provést pouze po obdržení platebních podkladů potvrzené rezervace o ubytování v levné ubytovně Nedašovská.

Ubytovna Praha 5 Nedašovská je ideálně vzdálená cca 5 minut metrů od stanice metra Zličín a 1 minutu zastávka autobusu č. 180 směr Obchodní centrum Zličín. Cesta do centra Prahy tak trvá velmi krátce. Centrum hlavního města ležící v lokalitách Praha 1 a Praha 2 poskytuje mnoho způsobů, kterými se dá trávit volný čas při vašem pobytu v Praze. Velké množství restaurací, kina, divadla, hudební kluby, různá sportoviště, ale i historické památky vás vybízejí k prohlídce krásného města, jakým bezesporu Praha je. Pokud chcete strávit svůj čas v blízkosti své levné ubytovny, tak nedaleko je METROPOLE ZLIČÍN centrum módy a zábavy , kde naleznete síť obchodů a řadu skvělých restaurací nebo můžete navštívit blízký Zábavní park Toboga Fantasy či vyrazit na výlet podél Mototlského potoka do přírodního parku Na Pískách.

V blízkosti levné ubytovny Nedašovská je i další levné ubytování Praha 5,v Bavorské ulici, patřící také do řetězce levného ubytování firmy TOPHOSTEL.

Cena za ubytování a vybavení pokojů

Ceník pro rok 2024 – ceník za 1 lůžko / noc

Pokoj / délka pobytu 1 - 4 dny 5 - 15 dní 16 a více dnů
dvojlůžkový pokoj  260,-  230,-  225,-
třílůžkový pokoj  230,-  210,-  -205,-
čtyřlůžkový pokoj  210,-  -200,-  -190,-

Ceny jsou za osobu a noc.
Cena neobsahuje poplatek městu z ubytovací kapacity ve výši 50,-Kč/den. Tento poplatek je dle zákona povinna platit každá osoba při délce pobytu kratším než-li 60 dnů.
Uvedené ceny jsou bez 12% DPH.

Služby poskytované v levné ubytovně Praha 5 Stodůlky

  • Televizní přijímač na vyžádání oproti vratnému poplatku
  • Lednice na každém pokoji
  • Ve společných prostorech ubytovny je k dispozici plně vybavená kuchyň včetně mikrovlnné trouby, vařičů, pračky na praní prádla a rychlovarné konvice.
  • Sprchové kouty a toaleta na každém patře
  • Internet ZDARMA
  • Informační panely, osobní pomoc personálu

Dostupnost centra Prahy z levné ubytovny

  • Autem cca 20 minut do centra Prahy
  • Metro Zličín cca 15 minut do centra
  • Autobusy č. 180/ směr Dejvická /dle jízdního řádu , č.306 směr Hostivice

Žádost o rezervaci