Ubytovna Holešovice Praha 7

170,-

Ubytovna Holešovice Praha 7

Adresa: 
Dělnická 3, 170 00 Praha 7 - Holešovice

Levná ubytovna Praha 7, ulice Dělnická 3

Tel. 774 373 114

Hledáte levné ubytování v Praze 7, ideálně ubytovnu v Holešovicích? Ta naše na Praze 7, je ubytovna, která umožňuje krátkodobé i dlouhodobé ubytování za velmi příznivé ceny v lokalitě, která je výborně dostupná – ať už ve dne, nebo v noci, ať už autem, nebo městskou hromadnou dopravou.

A protože velmi důležité pro výběr pokoje jsou i cena a věrohodné foto, nabízíme je zde také.

Budova

Naše ubytovna leží na Praze 7, v městské části Holešovice, jež přímo navazuje na širší městské centrum. Je umístěna v pětipatrové cihlové budově a poskytuje levné ubytování ve více než dvou desítkách pokojů.

Je umístěna v domě v původní městské zástavbě, okna ubytovny jsou dřevěná, vytápění potom zajišťuje ústřední topení a radiátory, teplou vodu bojler.

Levné pokoje v Holešovicích – jaké jsou?

Ubytovna nabízí ubytování v pokojích pro dva, tři, čtyři, pět a sedm osob. Standardní vybavení pokojů potom tvoří postele, stůl se židlí a skříně. Na pokojích jsou také lednice a našim hostům poskytujeme zdarma lůžkoviny. Půjčit si u nás můžete i drobnou elektroniku – ať už je to televize, vysavač, fén nebo žehlička.

Po celé budově naší ubytovny v Holešovicích, a tedy i na pokojích, je k dispozici signál WIFI. Pokoje jsou zařízeny jednoduše, nicméně účelně – často je tak využívají i studenti jako alternativu k vysokoškolským kolejím.

Jaké je další vybavení ubytovny?

Sociální zařízení je vždy společné pro všechny pokoje na patře, jeho součástí jsou toalety, umyvadla a sprcha. Stejně tak je vždy na patře kuchyňka se základním vybavením, jež tvoří vařič, mikrovlnka a rychlovarná konvice. Jak sociální zázemí, tak kuchyňka jsou pravidelně každý den uklízené. Opět platí, že naše levné ubytování je v Holešovicích zařízené jednoduše, ale účelně.

Co dalšího nabízíme?

V ubytovně funguje nepřetržitě 24 hodin denně recepce. Na všech pokojích jsou detektory kouře (proto se na nich nesmí kouřit), na každém patře potom v souladu se všemi bezpečnostními předpisy hasicí přístroje.

Platit na naší ubytovně v Holešovicích můžete jak v českých korunách, tak v eurech. Nemáme problém ani s domácími mazlíčky, případně s krátkodobými návštěvami. Naši zaměstnanci také vždy rádi a ochotně poradí, případně vše potřebné zjistíte na praktickém infopanelu.

Jaká je dostupnost ubytovny v Holešovicích?

Ubytovna na Praze 7 leží v bezprostřední blízkosti stanice metra Vltavská, pěšky k ní dorazíte za pět minut. V těsné blízkosti ubytování potom leží tramvajová zastávka, kde v minimálních intervalech staví několik tramvajových linek. V centru jste od svého ubytování za pár minut. Bezproblémová je i doprava na ubytovnu v noci. V ulici Argentinská staví noční autobusové linky 505 a 511 a na ubytovně jste ze zastávky opět za pár minut.

Praha 7 – co nabízí okolí ubytovny?

Holešovice jsou pražskou čtvrtí s dlouhou historií, která se v posledních letech proměňuje v centrum moderního umění, moderní čtvrť, kde je snadno v dosahu jak klid parku Stromovka, tak noční život vyhlášených pražských klubů jako je SaSaZu nebo Mecca. Navštívit můžete i centrum moderního umění DOX, divadlo La Fabrika nebo GoJa Music Hall. Jen pár minut chůze je to k Tipsport aréně, kde své zápasy hraje hokejová Sparta a tým HC Lev Praha, účastník elitní KHL.

Cena za ubytování a vybavení pokojů

Ceník pro rok 2024 -  ceník za 1 lůžko / noc, platné od 1.1.2024

Pokoj / délka pobytu 1 až 5 dny 6 až 14 dní 15 a více dní
dvojlůžkový pokoj / 1 osoba 250,- 230,- 220,-
třílůžkový pokoj / 1 osoba 220,- 210,- 200,-
čtyř/pětilůžkový pokoj / 1 osoba 210,- 200,- 190,-
šestilůžkový pokoj / 1 osoba 210,- 190,- 170,-

Uvedené ceny neobsahují DPH 12%.

Cena neobsahuje poplatek městu z ubytovací kapacity ve výši 50,-Kč/den. Tento poplatek je dle zákona povinna platit každá osoba při délce pobytu kratším než-li 60 dnů.

 

Ceník od 29.12.2024 do 3.1.2025

Pokoj Cena
dvojlůžkový pokoj 660,-
třílůžkový pokoj 842,-
čtyřlůžkový pokoj 1056,-
šestilůžkový pokoj 1320,-

Ceny za pokoj na 1 noc.  

Ceny jsou včetně DPH.

Cena neobsahuje poplatek městu z ubytovací kapacity ve výši 50,-Kč/den. Tento poplatek je dle zákona povinna platit každá osoba při délce pobytu kratším než-li 60 dnů.

 

Služby poskytované v levné ubytovně Praha 7 Holešovice

  • Společné sociální zařízení na každém patře
  • Vybavené kuchyňky (mikrovlnná trouba, vařič, varná konvice) včetně jídelního prostoru
  • K dispozici lednička, pračka
  • Info panely – osobní pomoc personálu
  • Vratná záloha na klíče 200,- Kč

Dostupnost centra Prahy z levné ubytovny

  • Autem cca 5 minut
  • MHD dle jízdního řádu DPP
  • Metro Vltavská je cca 5 minut pěšky od levné ubytovny
  • Tramvají č. 1; 3; 5; 25 ze zastávky Dělnická, cca 10 m od levného ubytování
  • Autobusem Č. 505; 511 ze stanice Argentinská

Žádost o rezervaci