Ubytovna Bavorská Praha 5

155,-

Ubytovna Bavorská Praha 5

Adresa: 
Bavorská 14, 155 00 Praha 5 - Stodůlky

Levná ubytovna Praha 5, ulice Bavorská 14

Tel. 776 767 144

Ubytovna Praha 5 Bavorská je jednou z nejlevnějších ubytoven v Praze, je blízko další levné ubytovny v Jeremiášově ulici, která vznikla úpravou stávajícího ubytovacího zařízení. Svým charakterem je levná ubytovna Praha 5 Bavorská vhodná pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty jednotlivců i větších skupin. Také se dá jednat o výhodných dlouhodobých sazbách. Ubytovna Praha 5 Bavorská zajišťující levné ubytování Praha 5 Stodůlky disponuje 1, 2, 3 a 4 lůžkovými pokoji.

Všechny pokoje ubytovny Bavorská Praha 5 - Stodůlky mají standardní vybavení, ke každému lůžku náleží, povlečení, židle, stůl a skříň.

Každý dvoupokojový apartmán /rozumí se dvojice dvojlůžkových pokojů / levné ubytovny má své vlastní sociální zařízení. Všechny prostory ubytovny Bavorská jsou centrálně vytápěny, tudíž zajišťujeme zejména v zimních měsících příjemnou pokojovou teplotu všech prostor levného ubytování. Teplota vody v sociálních zařízeních ubytovny je také zajišťována centrálně, tudíž nehrozí nedostatek.

Rezervace: závazné rezervace levého ubytování je možné provádět pouze při zaplacení zálohy na ubytování v ubytovně Bavorská . V případě pozdního příjezdu do levného ubytovacího zařízení platí podmínky domluvené při provedení rezervace. Platby rezervací levného ubytování je možné provést pouze po obdržení platebních podkladů potvrzené rezervace o ubytování v levné ubytovně Bavorská .

Ubytovna Praha 5 Bavorská je ideálně položena cca 900 metrů od stanice Metra Stodůlky a 5 minut autobusem na metro Zličín. Cesta do centra Prahy tak trvá velmi krátce. Centrum hlavního města ležící v lokalitách Praha 1 a Praha 2 poskytuje mnoho způsobů, kterými se dá trávit volný čas při vašem pobytu v Praze. Velké množství restaurací, kina, divadla, hudební kluby, různá sportoviště, ale i historické památky vás vybízejí k prohlídce krásného města, jakým bezesporu Praha je. 

Pokud chcete strávit svůj čas v blízkosti své levné ubytovny, tak nedaleko je nově zrekonstruovaný Kulturní dům Klub Mlejn s vyhlášenou restaurací a nabízející řadu koncertů folkové, jazzové i rockové hudby. Často se koncerty se konají i v blízkém kostele sv. Jakuba Staršího v centru starých Stodůlek. Své nákupy můžete uskutečnit v obchodním centru Avion Shopping Park Praha, najdete zde obchodní domy IKEA, TESCO, GLOBUS, Electroworld a řadu dalších. Nejblíže je ovšem centrum pro kutily Baumax.

V blízkosti levné ubytovny Bavorská je i další levné ubytování Praha 5, Jeremiášova ulice patřící také do řetězce levného ubytování firmy TOPHOSTEL. A pokud nemáte chuť opouštět lokalitu své ubytovací prostory, můžete posedět během dne v blízkém Mercedes Forum Bar & Cafe či navštívit příjemnou restauraci Sconto

Cena za ubytování a vybavení pokojů

Ceník pro rok 2024 – ceník za 1 lůžko / noc

Pokoj / délka pobytu 1 až 4 dny 5 až 15 dní 16 a více dnů
jednolůžkový pokoj 320,- 315,- 310,-
dvojlůžkový pokoj 210,- 200,- 190,-
třílůžkový pokoj 190,- 180,- 170,-
čtyřlůžkový pokoj 180,- 170,- 155,-

Ceny jsou za osobu a noc .

Cena neobsahuje poplatek městu z ubytovací kapacity ve výši 50,-Kč/den. Tento poplatek je dle zákona povinna platit každá osoba při délce pobytu kratším než-li 60 dnů.

Uvedené ceny jsou bez 12% DPH.

Služby poskytované v levné ubytovně Praha 5 Stodůlky

  • Televizní přijímač na vyžádání oproti vratnému poplatku
  • Lednice na každém pokoji
  • Ve společných prostorech ubytovny je k dispozici plně vybavená kuchyň včetně mikrovlnné trouby, vařičů, pračky na praní prádla a rychlovarné konvice.
  • Sprchové kouty a toaleta na každém patře
  • Internet ZDARMA
  • Informační panely, osobní pomoc personálu

Dostupnost centra Prahy z levné ubytovny

  • Autem cca 20 minut do centra Prahy
  • Metro Stodůlky cca 15 minut do centra
  • Autobusy č. 164 / směr Metro Nové Butovice nebo Zličín /dle jízdního řádu z blízké zastávky Mototechna nebo Bavorská č. 214,225 / směr Metro Stodůlky

Žádost o rezervaci