Ubytovna Hostivař Praha 10

175,-

Ubytovna Hostivař Praha 10

Adresa: 
Dolnoměcholupská 19, 110 00 Praha 10 - Hostivař

Levná ubytovna Praha 10, ulice Dolnoměcholupská

Tel. 608 800 888

Levná ubytovna Praha 10 - Hostivař nabízí ubytování pro zaměstnance firem a pro turisty, kteří s i rádi prohlédnou okolí Prahy. Levná ubytovna Praha 10 Hostivař má standardně vybavené pokoje s kapacitou lůžek pro 2, 3, 4, a 5 osob. Pro ubytované je zajištěno čisté, pravidelně udržované hygienické společné zařízení, toalety a sprchové kouty. Je zde i vybavená společná kuchyňka (mikrovlnná trouba, vařič, varná konvice)

Autobusem se od levné ubytovny Praha 10 dostanete ke stanici Metro Skalka. A za patnáct minut jste v centru města a můžete využít všech atrakcí, které Praha nabízí. Od návštěvy kulturních zařízení, vyhlášených restaurací či procházky historickým centrem. K návštěvě se nabízí Národní divadlo, Palác Žofín, Pražský hrad, Staré i Nové město a řada dalších pamětihodností. Pokud se rozhodnete relaxovat v okolí levné ubytovna Praha 7 Hostivař, máte možnost navštívit přírodní koupaliště Hostivařská přehradní nádrž v blízkém lesoparku a dobře se zde pobavit.

V okolí přehradní nádrže jsou i restaurace, kde se výtečně najíte. V blízkosti levné ubytovny Praha 7 – Hostivař najdete i Filmové ateliéry Hostivař, natáčeli se zde např. filmy Nexus a James Bond s D. Craigem či horor TMA. V areálu najdete i restauraci Gatteo. Na vlastní oči můžete uvidět i herce z populárního seriálu TV Nova Ulice. Atelier je přímo vedle levné ubytovny Hostivař.

Cena za ubytování a vybavení pokojů

Ceník pro rok 2024 - cena za lůžko / noc

Pokoj / délka pobytu 1 až 5 dní 6 až 14 dní 15 a více dní
jednolůžkový pokoj / 1 osoba 345,- 325,- 315,-
dvojlůžkový pokoj / 1 osoba 240,- 220,- 210,-
třílůžkový pokoj / 1 osoba 220,- 190,- 185,-
čtyřlůžkový pokoj / 1 osoba 210,- 180,- 175,-
šestilůžkový pokoj / 1 osoba 210,- 180,- 175,-

Uvedené ceny neobsahují DPH 12%.

Cena neobsahuje poplatek městu z ubytovací kapacity ve výši 50,-Kč/den. Tento poplatek je dle zákona povinna platit každá osoba při délce pobytu kratším než-li 60 dnů.

Závazné rezervace levného ubytování je možné provádět pouze při zaplacení zálohy na ubytování v levné ubytovně Hostivař. V případě pozdního příjezdu do levného ubytovacího zařízení platí podmínky domluvené při provedení rezervace. Platby rezervací levného ubytování je možné provést pouze po obdržení platebních podkladů potvrzené rezervace o ubytování v levné ubytovně Hostivař.Rezervace:

Služby poskytované v levné ubytovně Hostivař

  • společné toalety a sprchové kouty
  • vybavená společná kuchyňka (mikrovlnná trouba, vařič, varná konvice)
  • k dispozici lednička, pračka
  • info panely – osobní pomoc personálu
  • parkování zdarma před levnou ubytovnou

Dostupnost centra Prahy z levné ubytovny Hostivař

  • Autem cca 15 minut
  • MHD ze stanice Továrny Hostivař bus 111 směr Metro Skalka – odtud cca 12 minut

Žádost o rezervaci