Hotel Harfa - Praha 9

300,-

Hotel Harfa - Praha 9

Adresa: 
Drahobejlova 1058/17, 190 00 Praha 9 - Libeň

Hotel a hostel Harfa, ulice Drahobejlova dříve hotel SunShine nyní hotel HARFA.

Hotel Praha 9 - Hotel Harfa se nachází v městské čtvrti Praha 9 – Libeň. Nabízíme zde ubytování v apartmánech s vlastním sociálním zařízením a kuchyňským koutem jako levnější hostelovou variantu a také dále nabízíme klasické hotelové dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Samozřejmostí je Wifi internet zdarma a non-stop recepce.

Levné ubytování Praha 9 Hotel Harfa je pouze necelých 400 metrů od stanice Metro Českomoravská, trasy „B“. Vzhledem k jeho poloze je Praha a její centrum velmi dobře dostupné bez použití osobního auta. Po pár stanicích můžete vystoupit v samém centru hlavního města Prahy, na Můstku. Stanice Můstek se nachází na spodním okrají , který tvoří Václavské náměstí.

Levná ubytovna Praha 9 Hotel Harfa vám nabízí klidné a příjemné ubytování v naprostém soukromí. Je zde k dispozici několik samostatných dvojlůžkových pokojů, a ubytování buňkového typu, vždy dva pokoje mají dohromady jedno sociální zařízení. Ubytování je ideální pro turisty s rodinou, zaměstnance firem potřebující lehkou dostupnost do centra. Je vhodné jak pro krátkodobé tak i dlouhodobé levné ubytování Praha 9.

Pokud se nenajíte někde na svých toulkách Prahou, můžete využít v okolí levné ubytovny některou z blízkých příjemných restaurací. Praha a její centrum dále nabízí návštěvu kulturních zařízení, kterými jsou např. Národní Divadlo, Tylovo divadlo, Palác Lucerna, Divadlo u Hybernů, Rudolfinum, Palác Žofín či Obecní dům.  Na horním okraji Václavského náměstí je i Národní Muzeum, tohoto času je ale v rekonstrukci.

Kulturu samozřejmě najdete i v blízkosti levného Hotelu Harfa. Nedaleko od hotelu se nachází O2 Aréna / dříve Sazka Aréna /, Kulturní centrum Gong, není zde nouze ani o menší hudební kluby.

Cena za ubytování a vybavení pokojů

Ceník pro rok 2023 – ceník za 1 lůžko / noc/ Hostel, platné od 1.1.2023

Pokoj / délka pobytu 1 až 5 dny 6 až 14 dní 15 a více dnů
dvoulůžkový pokoj / 1 osoba 500,- 450,- 420,-
třílůžkový pokoj / 1 osoba 400,- 370,- 350,-
čtyřlůžkový pokoj / 1 osoba 350,- 300,- 250,-
       

Uvedené ceny neobsahují DPH 10%.

Cena neobsahuje poplatek městu z ubytovací kapacity ve výši 50,-Kč/den. Tento poplatek je dle zákona povinna platit každá osoba při délce pobytu kratším než-li 60 dnů.

Ubytovatel si vyhrazuje právo změny.

 

 

 

Služby poskytované v  hotelu SunShine nyní hotel HARFA

 

  • Internet ZDARMA
  • Pračka
  • Info panely – osobní pomoc personálu hotelu Sunshine

Dostupnost centra Prahy z Hotelu Sunshine nyní hotel HARFA

  • Osobní automobilem cca 10 minut
  • Metro stanice Českomoravská cca 3 minut

Žádost o rezervaci