Naše ubytovny v Praze

(+420) 777 77 55 22 – operátor
 •  
   

  Hotel Kačerov Praha 4

  Adresa:
  Na Úlehli 1274/3 141 00 Praha 4-Michle
  od  149,- za den
  Ubytovna v Praze 4 Kačerov je velmi klidné a příjemné levné ubytování. Ubytovna v Praze 4, Hotel Kačerov je zařazen do kategorie B­­**, všechny jeho pokoje mají vlastní sociální zařízení. Jedno z nejlevnějších ubytování v Praze je vhodné pro rodiny s dětmi, turisty ale i zaměstnance na služebních cestách s možností krátkodobého i dlouhodobého pobytu.
 •  
   

  Ubytovna Stodůlky – Ubytovna Praha 5

  Adresa:
  Jeremiášova 1493/18a Praha 5 Stodůlky
  od  100,- za den
  Ubytovna Praha 5 Stodůlky je velmi levné ubytování pro zaměstnance firem, turisty a studenty s možností krátkodobého i dlouhodobého pobytu. Ubytovna v Praze 5 nabízí standardně vybavené pokoje, hosté mají zajištěné parkování osobních automobilů i autobusů před budovou ubytovny zdarma. Centrum Prahy je velmi dobře dostupné ze stanice Metra Stodůlky. Toto levné ubytování má i velmi dobrou dostupnost k výjezdu na dálnici směr Plzeň.
 •  
   

  Ubytovna Mototechna – Ubytovna Praha 5

  Adresa:
  Bavorská 14 Praha 5 - Stodůlky
  od  125,- za den
  Ubytovna v Praze 5 Mototechna  nabízí levné ubytování v Praze pro jednotlivce i početnější skupiny. V naší ubytovně máte možnost krátkodobého i dlouhodobého ubytování. Ubytovna nabízí pokoje se sociálním zařízením vždy max. pro dva pokoje. V nabídce ubytovny jsou i jednolůžkové pokoje. Patříme mezi nejlevnější ubytovny v Praze. 
 •  
   

  Ubytovna Podbabská – Ubytovna Praha 6

  Adresa:
  Podbabská 7 Praha 6
  od  110,- za den
  Najdete zde levné a cenově dostupné ubytování, jak krátkodobé, tak i dlouhodobé, vhodné pro turisty, studenty i zaměstnance firem. Najdete zde ubytování ve 1 až 5 lůžkových pokojích se společným sociálním zařízením a vybavenými kuchyňkami.
 •  
   

  Ubytovna Holešovice – Ubytovna Praha 7

  Adresa:
  Dělnická 3 170 00 Praha 7 Holešovice
  od  99,- za den
  Ubytovna v Praze 7 Holešovice je pouze 5 minut chůze od Metra stanice Vltavská. Tato levná ubytovna v Praze 7 Holešovicích nabízí krátkodobé i dlouhodobé levné ubytování s vynikající dostupností centra Prahy pro turisty, studenty i firemní zaměstnance. Toto levné ubytování disponuje standardně vybavenými pokoji. Tato ubytovna Praha Holešovice je nová v naší nabídce.
 •  
   

  Ubytovna Harfa – Ubytovna Praha 9

  Adresa:
  Kolmá 673/7 190 00 Praha 9 - Vysočany
  od  100,- za den
  Ubytovna v Praze 9 nabízí velmi levné ubytování ve standardně vybavených pokojích pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování firemním zaměstnancům, turistům i studentům. Tato levná ubytovna Praha Harfa se nachází v blízkosti Sazka Arény a nově otevřeného nákupního střediska. V blízkosti je zastávka tramvaje s návazností na Metro trasy B. Vlastním autem velmi dobrá dostupnost od Mladé Boleslavi.
 •  
   

  Hotel Sunshine – Ubytovna Praha 9

  Adresa:
  Drahobejlova 1058/17 190 00 Praha 9 - Libeň
  od  104,- za den
  Ubytovna Sunshine v Praze 9 je pouze 400 metrů od stanice metra Českomoravská.Ubytovna je vytvořena z hotelu a tudíž poskytuje standard ubytování hotelu. Je zde levné ubytování v několika samostatných pokojích či pokojích „buňkového“ typu. Krátkodobé i dlouhodobé levné ubytování je vhodné pro studenty, turisty i firemní zaměstnance.
 •  
   

  Ubytovna Hostivař – Ubytovna Praha 10

  Adresa:
  Dolnoměcholupská 19 110 00 Praha 10 - Hostivař
  od  99,- za den
  Ubytovna v Praze 10, Hostivař je nejlevnějším ubytováním v naší nabídce levných ubytoven a hotelů. Přesto v této ubytovně najdete standardně kvalitní a klidné levné ubytování vhodné pro turisty a zaměstnance firem. Zvolit si můžete mezi krátkodobými i dlouhodobými pobyty. Metro Skalka, odkud se dostanete do centra Prahy je vzdáleno od ubytovny pouhých 10 minut autobusem MHD.

Ubytovny v Praze s garancí nízké ceny!

Nabízené ubytovny Praha jsou pro všechny, kteří už nechtějí hledat ve změti nejrůznějších ubytovacích zařízení. Také byste rádi měli na jednom místě ubytovny splňující běžné nároky?

My jsme přesvědčeni o tom, že by ubytovna měla být především levná, ale zároveň by měla mít určitou úroveň umožňující pohodlný pobyt. Souhlasíte-li s tímto názorem, jste zde správně.

Ubytovny Praha u nás najdete různé. Umožní vám dlouhodobé i krátkodobé pobyty. Liší se svým zaměřením. Některé se hodí pro rodiny s dětmi, jiné jsou spíše pro studenty, turisty či lidi na pracovních cestách. Ať už hledáte jakoukoliv ubytovnu, v naší nabídce ji najdete. U nás máte jistotu výběru z kvalitních zařízení.