Ubytovny v Praze 2

(+420) 777 77 55 22 – operátor
Hlavní částí této lokalita jsou původní Královské Vinohrady, nyní jen Vinohrady, Vyšehrad, částečně Nusle a Nové město. Nejznámější historickým objektem je bezpochyby Vyšehrad, velmi úzce spjatý jak s historií Prahy, tak s historií Čech. Sídlil zde první český král Vratislav II, sídelním místem byl až do roku 1140. A Alois Jirásek ho ve svých Starých pověstech Českých spojil s Libuší, Přemyslem, Horymírem a dalšími bájnými postavami naší historie. Na Vyšehradě máte možnost navštívit řadu památek, kostel sv. Petra a Pavla, vyšehradský hřbitov, rotundu sv. Martina. Na Vyšehradě najdete i výstavní síň, letní divadlo a tenisové kurty. Sídlí zde i Jedličkův ústav.

Vinohrady, patřící téměř celé pod Prahu 2, se soustředí okolo náměstí Míru, kde je velmi známé Vinohradské divadlo a Národní dům na Vinohradech. Velmi známým místem je i Vinohradská tržnice se svými obchůdky. Celému náměstí pak vévodí kostel sv. Ludmily. I Praha 2 je velmi jednoduše dostupná MHD – Metro a tramvaje z levných ubytoven v Praze, provozovaných firmou TOPHOSTEL
 •  
   

  Ubytovna Holešovice – Ubytovna Praha 7

  Adresa:
  Dělnická 3 170 00 Praha 7 Holešovice
  od  99,- za den
  Pouze 5 minut chůze od Metra stanice Vltavská je levná ubytovna v Praze 7 Holešovicích. Nabízí krátkodobé i dlouhodobé levné ubytování s vynikající dostupností centra Prahy pro turisty, studenty i firemní zaměstnance. Toto levné ubytování disponuje standardně vybavenými pokoji. Tato ubytovna Praha Holešovice je nová v naší nabídce.