Ubytovny v Praze 1

(+420) 777 77 55 22 – operátor
Součástí této městské části je historicky zmiňované Staré a Nové město, Josefov – nyní Židovské město, částečně Vinohrady a Holešovice.  V oblasti tohoto městského celku se nachází nejvíce historických památek: Pražský hrad, Karlův most, Palác Žofín, Národní divadlo, kostel sv. Mikuláše, Katedrála sv. Víta na Pražském hradu a řada jiných. Dále jsou zde známé kluby Reduta, Agharta. Pořádají se zde také různé hudební a divadelní festivaly, patří mezi ně United Islands či Proms. Můžete se zde také setkat s řadou osobností kulturního a společenského života, vzhledem k řadě divadel, oblíbených restaurací či kaváren. Patří mezi ně například kavárny Parnas, Slavia, dále jsou tu známé zahrady či parky s příjemnými procházkami a možností posezení v zahradních restauracích; park Kampa a Sovovy mlýny, lanovkou můžete vyjet na Petřín s jeho rozhlednou a navštívit restauraci Nebozízek, projít se po Střeleckém ostrově a posedět v tamní zahradní restauraci.

Je pravdou, že v této lokalitě nenajdete levné ubytování Praha, ale vzhledem k dobré dostupnosti této pražské části MHD, máte možnost strávit v Praze 1 podstatnou část pobytu v hlavním městě.
 •  
   

  Ubytovna Holešovice – Ubytovna Praha 7

  Adresa:
  Dělnická 3 170 00 Praha 7 Holešovice
  od  99,- za den
  Pouze 5 minut chůze od Metra stanice Vltavská je levná ubytovna v Praze 7 Holešovicích. Nabízí krátkodobé i dlouhodobé levné ubytování s vynikající dostupností centra Prahy pro turisty, studenty i firemní zaměstnance. Toto levné ubytování disponuje standardně vybavenými pokoji. Tato ubytovna Praha Holešovice je nová v naší nabídce.